Harmonogram kursów Pilgrims 2017 - Context Zagraniczne Kursy Językowe Metodyczne Erasmus

Przejdź do treści
Pilgrims Erasmus
Pilgrims Teacher Training Session
Pilgrims Canterbury
Pilgrims to najstarszy i najbardziej doświadczony ośrodek w ofercie z 40-letnią tradycją w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli. Wśród trenerów znajdują się między innymi Chaz Pugliese, Linda Yael, Hanna Kryszewska, Peter Dyer, Paul Davis i wielu innych światowej klasy trenerów. Wszystkie zajęcia prowadzone są na Uniwersytecie w Kent, co pozwala doświadczyć niezywkłej atmosfery akademickiej.
Standardowo prawie wszystkie kursy trwają 2-tygodnie. W oznaczonych gwiazdką jest możliwość odbycia jednego tygodnia szkolenia. Musi być to jednak pierwszy jego tydzień. Pilgrims jako jedyny z posiadanych ośrodków oferuje poza kursem dodatkowe, darmowe zajęcia, które odbywają się w dwóch sesjach po 1,5 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Podczas dodatkowych zajęć można uczestniczyć w warsztatach innych trenerów, prowadzących inne kursy całkowicie za darmo.
Cena za 2 tygodnie szkolenia wynosi £1,175 a za jeden tydzień £650.
Dostępne są dwie opcje zakwaterowania: self-catering (bez wyżywienia jednak z pełni wyposażoną kuchnią, łazienka dzielona między 2-3 osoby) za £180 tygodniowo oraz residential z osobną łazienką (w cene wliczone są śniadania) za £360 tygodniowo.
Kursy podzielone są według daty rozpoczęcia w 2016r.
Dla kursów oznaczonych gwiazdką istnieje możliwość uczestniczenia tylko w jednym tygodniu szkolenia (pierwszym).
Uni Kent Library
Właścicielem strony jest:
Context Language Solutions Ltd.
5 The Mall, London, W5 2PJ
Wielka Brytania, Numer firmy 9720723
© 2017
Wróć do spisu treści