Prezentacja Edinburgh School of English - Context Zagraniczne Kursy Językowe Metodyczne Erasmus

Edinburgh School of English powstała w 1969 roku i zyskała reputację jako jedna z wiodących szkół angielskich w Wielkiej Brytanii. Programy Edinburgh School of English dla Młodych Uczestników zapewniają doskonałe nauczanie w małych klasach. Te intensywne programy łączą filozofię uczenia się języka angielskiego w sposób zabawny z programem kulturalnym. Każdy aspekt programu jest zaprojektowany z uwzględnieniem dobrobytu studenta: bezpieczne, dogodne lokalizacje, doskonałe udogodnienia i starannie wybrane zakwaterowanie. Od momentu rozpoczęcia kursu, uczestnik otrzymuje najwyższy poziom osobistej obsługi.
Broszura Edinburgh School of English
kliknij TUTAJ
Cennik Edinburgh School of English
kliknij TUTAJ
Galeria Edinburgh
Właścicielem strony jest:
Context Language Solutions Ltd.
5 The Mall, London, W5 2PJ
Wielka Brytania, Numer firmy 9720723