Praca Context - Context Zagraniczne Kursy Językowe Metodyczne Erasmus

Przejdź do treści
Specjalista ds. marketingu na rynek niemiecki
Poszukujemy do pracy osoby odpowiedzialnej za sprzedaż i marketing kursów Wielkiej Brytanii na rynku niemieckim z doskonałą znajomością języka niemieckiego w mowie i w piśmie.
Zakres obowiązków:
  • tłumaczenie polskiej strony na wersję niemiecką
  • obsługa mailowa i telefoniczna klientów
  • zarządzanie marketingiem w sieciach społecznościowych Facebook, LinkedIn oraz Xing.
  • przygotowywanie ofert handlowych dla firm
  • utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami
  • przygotowywanie ofert promocyjny według zapotrzebowania rynku niemieckiego
  • praca w Częstochowie, możliwość pracy z domu w razie potrzeby
Wymagania:
  • doskonała znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana
  • dobra lub bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • obsługa Word, Excel, Access oraz Outlook
  • kreatywność, chęć rozwoju oraz samodzielna zdolność podejmowania podstawowych decyzji
  • zdolność planowania i priorytetyzowania zadań
  • obywatelstwo UE (w przypadku osób spoza UE prosimy o kontakt w celu sprawdzenia możliwości zatrudnienia)
Mile widziane:
  • podstawowe doświadczenie w projektowaniu stron internetowych
  • obsługa pakietu Corel Draw
  • znajomość SalesForce
  • obsługa aplikacji Facebook
  • obsługa Google/Bing Webmaster Tools oraz Analytics
  • prawo jazdy

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie po 3-miesięcznym okresie próbnym.

W razie pytań prosimy kontakt poprzez zakładkę TUTAJ.
Właścicielem strony jest:
Context Language Solutions Ltd.
5 The Mall, London, W5 2PJ
Wielka Brytania, Numer firmy 9720723